interval.cz

Wordpres 2.9: úprava náhledových obrázků

08. 02. 2010 | Zdeněk Malbek | Redakční systémy | Komentáře: 1

Náhledové obrázky, které se nově objevily ve WordPressu 2.9, toho sice na první pohled moc neumí, ale s pomocí několika drobných zásahů je možné jejich zobrazení v šabloně libovolně upravovat. Nejčastějším způsobem těchto úprav je obvykle zápis dodatečné funkce do souboru functions.php ve vaší šabloně, ale v tomto případě to ani není nutné a vystačíme si s úpravou funkce the_post_thumbnail() a doplněním HTML.

Tento článek vám ukáže úpravu zobrazení náhledových obrázků tak, aby odkazovaly přímo na příslušný příspěvek a braly si z něj jeho název pro atributy alt a title.

Kompletní článek pod názvem Pokročilé úpravy zobrazování náhledových obrázků v šabloně vyšel na serveru separatista.net.


Další aktuální články na interval.cz

Tematicky související články

Dejte vědět i ostatním o článku

Komentáře ke článku

Přidat nový komentář

Tom

Autor komentáře: Tom

Datum vložení: 11. Duben 2012, 01:17:28

Používám WP 3.3.1 + šablonu Recipy a úplně mi zmizel panel pro nastavení náhledového obrázku příspěvků, přestože v šabloně pro ně prostor je. Nevíte, jak panel náhledového obrázku "reaktivovat" nebo jinak spustit?

Zpět na začátek komentářů | Zpět na začátek článku

Přidat nový komentář

Jméno a e-mail jsou nepovinné. Příspěvky obsahující odkaz jsou moderovány.

Reklama

Syndikace

hledáme nové autory | redakce interval.cz | reklama na interval.cz

© ZONER software, a.s., všechna práva vyhrazena. Hosting zajišťuje CZECHIA.COM. SSL certifikáty pro domény. Powered by WordPress.