Reklama

zoner.cz | czechia.com | regzone.cz | inshop.cz | zonerpress.cz | zonerantivirus.com | zonerama.cz | knihyfoto.cz | fotoden.cz

interval.cz

GUG Hackathon: pozvánka na celodenní vývojářský nářez

10. 10. 2011 | Miroslav Kučera | Dění na webu | Komentáře: 0

Týmová programátorská soutěž se uskuteční den po Google Developer Day: tj. 19. října. Na účastníky čeká nejen extrémní programátorský zážitek, kdy musí v časovém úseku 9 - 18 hodin od nuly vytvořit pomocí HTML 5 užitečnou aplikaci na předem zadané téma, ale také mentoring od výjímečného hosta, kterým bude Ilmari Heikkinen z Googlu, odborník na graphics coding & visuals side (WebGL / three.js / canvas hacking / CSS animations), pravděpodobná je i účast dalších vývojářských osobností.

Zúčastnit se mohou tří až čtyř členné týmy, je také možné sestavit tým až na místě. Téma hackathonu vyhlásí organizátoři den předem, přímo v rámci Google Developer Day. Registrace na tuto akci ovšem není podmínkou pro účast na hackathonu.

Další informace o tomto hackathonu i minulých akcích zjistíte na webu GUG.cz, kde se můžete také zaregistrovat.


Další aktuální články na interval.cz

Tematicky související články

Dejte vědět i ostatním o článku

Diskuse (počet komentářů: 0)

Buďte prvním návštěvníkem, který přidá nový komentář.

Přidat nový komentář

Jméno a e-mail jsou nepovinné. Příspěvky obsahující odkaz jsou moderovány.

Reality bez provize – revoluční realitní portál
pronájem, prodej a koupě realit bez provize.
SSLmarket
Profesionální eshop Zoner inShop od 990 Kč.
Reklama
Reklama

Syndikace

hledáme nové autory | redakce interval.cz | reklama na interval.cz

© ZONER software, a.s., všechna práva vyhrazena. Hosting zajišťuje CZECHIA.COM. SSL certifikáty pro domény. Powered by WordPress.